Skontaktuj się z nami
O nas
Twoje stanowisko:Dom > O nas

1594003589754645.jpg1594003567188800.jpg

Wenzhou Natural Automation Equipment CO., LTD. założona w 2006 roku w Chińskiej Republice Ludowej, nasza fabryka zajmuje się produkcją i sprzedażą termostatu, higrostatu, grzejnika, filtra wentylatora, oświetlenia szafki LED, akcesoriów do szafek.


Posiadamy certyfikat ISO9001: 2015, nasze produkty posiadają certyfikat CE, RoHS, patent, co uczyni nas wyłącznym dostawcą tego typu produktów w Chinach, a także ochroni nas przed niebezpieczeństwem kopiowania od innego dostawcy. Jesteśmy wieloletnim dostawcą ABB, SIEMENS już 16 lat.


Mamy 11 linii produkcyjnych, 6 szt. Maszyn wtryskowych, 6 szt. Maszyn do tłoczenia, 4 szt. Maszyn do testowania starzenia, 3 szt. Maszyn do testowania funkcji, ponad 70 pracowników, 5000 metrów kwadratowych, 10 QC, 5 inżynierów, 15 techników.


Aby zaoferować naszym klientom produkty najwyższej jakości, wszystkie nasze produkty są wykonane z materiału z certyfikatem UL, a styk wewnętrzny jest srebrny, a nie miedziany. Po drugie, wszystkie nasze produkty przeszły w połowie ukończone 100% testy i zakończyły 100% testy przed dostawą. W ramach podwójnej gwarancji stosujemy kontrolę punktową podczas procesu produkcji, która na czas monitoruje jakość. To, co może utrzymać wskaźnik błędów naszych produktów, jest kontrolowane w granicach 1/1000.


Od 14 lat oferujemy klientom na całym świecie OEM i ODM. Nasi klienci obejmują 121 krajów. Sprzedajemy naszą markę, a także oferujemy neutralne opakowanie, OEM, ODM, już oferowaliśmy ODM dla ponad 100 klientów, które oferują tylko klientowi, który poprosi nas o zaoferowanie ODM, a nie innym. Już teraz budujemy dobre relacje z naszymi klientami ODM. Nasi klienci OEM już ponad 500.


Posiadamy 5 sztuk kolorowych maszyn do drukowania etykiet i czarno-białych kolorowych maszyn drukarskich, dzięki czemu możemy zaoferować OEM dla zamówień próbek nawet 1 szt., 2 szt., Małe zamówienia i zamówienia zbiorcze w krótkim czasie.


Aby zapewnić krótki czas realizacji, większość naszych produktów jest dostępna w magazynie.

Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów i dobrej obsługi.

Natural Factory Picture (2).jpg


Budowanie długoterminowej współpracy z klientem to nasza ostateczna treść. Zapraszamy do współpracy z nami w przyszłości.

Witamy Twoje zapytanie i zamówienie próbne, zamówienie zbiorcze, wyślij do nas: dilys@china-natural.com Zadzwoń do nas : + 86-15088970667


sinqury
Podążaj za nami : facebook Twitter Linkedin Pinterest GooglePlus